saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Saykar Metalurji

SAYKAR METALURJİ HAKKINDA

2003 yılında kurulan Saykar Metalurji, yüzey işlem sektöründe öncü bir firma olarak 20 yıldır başarıyla faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana, 1500'ün üzerinde kumlama makinası ürettik ve 20'den fazla kumlama tesisi kurduk. Referanslarımız sayfasında çalıştığımız firmaların bir kısmını görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, teknik destek konusunda hızlı ve etkili çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Biz sadece makineler üretmiyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin üretim süreçlerinin kesintisiz devam etmesi için çalışıyoruz. Sorunlarınızı çözmek için teknik departmanımız her zaman hazır durumda. Yedek parça ve sarf malzeme ihtiyaçları konusunda da hızlı bir şekilde destek sağlıyoruz.

Saykar kumlama makinaları, Türkiye'de ve yurtdışında birçok güvenilir firma tarafından tercih edilmektedir. İtalya'dan Kuveyt'e, Almanya'dan Mısır'a kadar birçok ülkede makinelerimiz güvenle kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, üstün işlevsellik ve estetik sağlar. Daha uzun servis ömrü, az bakım gereksinimi ve hızlı teknik destek gibi avantajlar sunar.

Türkiye'de kumlama makinaları denince, Saykar Metalurji adı ilk akla gelen firmalardan biridir. İhracatlarımızla bayrağımızı gururla dalgalandırmak, bize sürekli daha iyisini yapma motivasyonu sağlar.


***Firmamız Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Kumlama Makinası Üreticisidir***
CE

Video Önizleme

"Saykar Toplam Kumlama Makinesi Sayısı 1523"

"Sulu Kumlama Makine Sayısı 157"

***REFERANSLAR***

Aluminyum Oksit